LÜKS EVLER

LÜKS EVLER

İnşaat sektörünün fazlaca büyüdüğü ve inşaat firmalarının çoğaldığı şu son dönemde ciddi bir rekabet ortamı oluşmuş durumda. Bu rekabetten en karlı çıkan da bizleriz kuşkusuz. Özel ev projeleri bağlamında birbirleriyle yarışan bu firmalar bizlere farklı çözümler sunmaktadırlar.

1+1’den başlayan küçük dairelerden tutun da dublex hatta triplex ev projeleri sunan inşaat firmaları önümüze zengin bir menü sunmakta. Her tarza hitap eden farklı mimari özelliklerin bir arada kullanılmasıyla oluşan özel ev projeleri ile kimi zaman korunaklı site yaşamını bizlere sunmaktalar kimi zaman da komşuluk sıcaklığını. Bazı ev projeleri çıtayı farklı bir yere yükseltip kapalı açık yüzme havuz imkânı ya da bisiklet parkurlu peyzajları ile aktif bir yaşam sürmenize de olanak sağlamaktadırlar. Kullanılan yapı malzemelerinin bakanlık onaylı olması sebebiyle karbon salınımını nispeten daha az olan bu yapılar doğa dostu olarak çocuklarımızın emaneti dünyamızı da daha az kirletmektedirler. Rekabetin bolluğundan faydamızı da ihtiyaca göre ya da yatırım planınıza göre farklı alternatiflerden seçme şansınız bulunmaktadır. Kentsel dönüşüm kapsamında her mahallede istediğimiz özellikte evler bulmak artık hayal olmaktan çıktı. Hem güvenli hem de ferah daireler bize hayalimizi sunmakta.

Farklı mimari tarzlarda, ulaşım imkânlarına yakın evler için birkaç inşaat firmasıyla görüşmeniz yeterli. Hem sıcak hem de güvenli ve konforlu ev projeleri uygulamaları ile doğayla iç içe bir yaşama ulaşmanız bile mümkün. Her şeyi de inşaat projelerinden beklememek gerektiğiniz bilinceyiz biraz kendi çabamızla da her evin yuva olacağını biliyoruz ancak günümüz ev projesi uygulamaları evlerinizi yuvaya dönüştürmeniz için daha az çaba harcamanızı sağlayacaktır. Özel uygulamalar ile konforlu ve lüks yaşamı hayal olmaktan çıkaran inşaat firmaları farklı projeler ile bizleri beklemektedir.

Yorum yaz

Bu sitede yapılan yorumlar için aşağıdaki kurallar geçerlidir. 1-Sitedeki yorumlar, kullanıcıların kendi kişisel görüşleridir ve doğruluğu garanti edilmez. 2-Yapılan yorumlar, onaylandıktan sonra yayınlanır, onaylanması biraz zaman alabilir. Ya da hemen onaylanır. Yapılan yorumlar niteliksiz veya anlamsızsa yayınlanmayabilir. Yayınlanmış yorumlar gerekli görüldüğünde silinebilir. 3-Yorum yaparken doğru konunun altına yorum yapmaya dikkat edilmelidir. “Arsa” başlığının altına “Daire” hakkında yorum yapıldığında, bu yorum yayınlanmaz. 4-Yorum kısmında soru sormadan önce, diğer kullanıcıların sordukları sorulara cevap vererek yorum yapmak, tüm kullanıcılar açısından daha faydalı olacaktır. Çözülen bir problem, bir tecrübe yorum kısmında paylaşıldığında, diğer kullanıcılar açısından faydalı olacaktır. 5-Yorum kısmında kişisel bilgilerin yayınlanması yasaktır. İsim, telefon numarası, adres, reklam içeren yorumlar onaylanmaz ve yayınlanmaz. 6-Yorumlarda sorulan sorulara, site yönetimi tarafından cevap verilme zorunluluğu yoktur. 7-Yorum bölümüne sorulan sorulara herkes cevap yazabilir, cevapların doğruluğu garanti edilemez. 8-Yorum olarak yayınlanmış yazıların tüm hakları, site yönetimine aittir, yorum yapan kişi bunu baştan kabul etmiş sayılır. 9-Kullanıcıların, bu yayınlarla ilgili faaliyetleri, kendi sorumluluklarındadır. Her türlü oluşabilecek olumsuz durumdan, kişilerin kendisi sorumludur. Bu konuda bu sitenin bir taahhüdü ve sorumluluğu yoktur. 10-Yorum kısmı kullanılırken,  özel isim girerek veya anonim (unknown) olarak yorum yapılabilir.

0 534 392 02 02
Whatsapp
Konum