BÜTÇENİZİ VE SİNİRLERİNİZİ KORUMANIN YOLU

BÜTÇENİZİ VE SİNİRLERİNİZİ KORUMANIN YOLU

Her ev az ya da çok tadilat geçirmiştir. Müteahhit ’in yaptığında bir kusur bulup düzeltmek ya da eskiyen mobilyamızı, evimizi yenilemek bizlerde geçmişten gelen bir alışkanlıktır. Yapı firmaları ile bu işler daha kolaylaşmıştır.

Kimi insan evinde bir prizi bile değiştiremezken kimi insan da tüm evin tadilatını kendisi yapmaktadır. Her zaman başarılı sonuçlar vermeyen kendi kendine uğraş yerine yapı firmaları tarafından tadilattan geçirilmiş evler daha sağlıklı sonuçlar vermektedir. İthal ya da yerli malzemeler ile yaşam alanlarımızda olmasını istediğimiz yenilikleri sağlayan yapı firmaları teknik ve deneyimli ekibi ile çok iş çıkarmadan hayalinizdeki görüntüyü sizlere sunmaktadırlar. Basit bir alçılama işi gibi görülen detayların bazen ustalık isteyen sonuçlara dönüşmesi ihtimaline karşı günümüzde hepimiz yapı firmaları ile en azından bir kez çalışmışızdır. Yapı firmasının evinizdeki tadilatı yapmasını istemiyor sadece kendi çabanızla bir şeyleri değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Bu noktada da yine yolunuzun yapı firmalarıyla kesişmesini önermekten kendimizi alıkoyamıyoruz. En azından projelendirilmesi, yapılacak değişikliklerin binanın kolon ve kiriş dengesi üzerinde etkisi gibi konularda danışıp bilgi almakta her zaman fayda bulunmaktadır. Ayrıca kullanacağınız malzemenin en kalitelisine ve en uygun fiyatlısına da yine bu firmalar aracılığı ile ulaşmanız daha olası.

İster evinizi yenileyecek olun, ister içinizdeki müteahhidi durduramıyor olun herhangi bir inşaat işine bulaşacaksa eviniz ya da yaşam alanınız yolunuzun yapı firmaları ile kesişiyor olması sizin ve bütçenizin güvenliği için fazlaca önemli olmaktadır. Yaşam alanımızda yaptığımız ya da yaptırdığımız ufacık bir tadilatın enerjimize iyi geldiği hepimizin malumu. Bu yüzden en ufak badana boya işlerinde bile uzmanından destek alarak hem bütçemizi hem de kendi sinirlerimizi koruma altına almamız elzem bir durumdur.

Yorum yaz

Bu sitede yapılan yorumlar için aşağıdaki kurallar geçerlidir. 1-Sitedeki yorumlar, kullanıcıların kendi kişisel görüşleridir ve doğruluğu garanti edilmez. 2-Yapılan yorumlar, onaylandıktan sonra yayınlanır, onaylanması biraz zaman alabilir. Ya da hemen onaylanır. Yapılan yorumlar niteliksiz veya anlamsızsa yayınlanmayabilir. Yayınlanmış yorumlar gerekli görüldüğünde silinebilir. 3-Yorum yaparken doğru konunun altına yorum yapmaya dikkat edilmelidir. “Arsa” başlığının altına “Daire” hakkında yorum yapıldığında, bu yorum yayınlanmaz. 4-Yorum kısmında soru sormadan önce, diğer kullanıcıların sordukları sorulara cevap vererek yorum yapmak, tüm kullanıcılar açısından daha faydalı olacaktır. Çözülen bir problem, bir tecrübe yorum kısmında paylaşıldığında, diğer kullanıcılar açısından faydalı olacaktır. 5-Yorum kısmında kişisel bilgilerin yayınlanması yasaktır. İsim, telefon numarası, adres, reklam içeren yorumlar onaylanmaz ve yayınlanmaz. 6-Yorumlarda sorulan sorulara, site yönetimi tarafından cevap verilme zorunluluğu yoktur. 7-Yorum bölümüne sorulan sorulara herkes cevap yazabilir, cevapların doğruluğu garanti edilemez. 8-Yorum olarak yayınlanmış yazıların tüm hakları, site yönetimine aittir, yorum yapan kişi bunu baştan kabul etmiş sayılır. 9-Kullanıcıların, bu yayınlarla ilgili faaliyetleri, kendi sorumluluklarındadır. Her türlü oluşabilecek olumsuz durumdan, kişilerin kendisi sorumludur. Bu konuda bu sitenin bir taahhüdü ve sorumluluğu yoktur. 10-Yorum kısmı kullanılırken,  özel isim girerek veya anonim (unknown) olarak yorum yapılabilir.

0 534 392 02 02
Whatsapp
Konum