Balçova Emlak Firması

Balçova Emlak Firması

İnşaat sektörün önde gelen firmalarından olan Balçova emlak ve inşaatfirmaları, Ege’nin en önemli merkezi İzmir’in Balçova ilçesinde kaliteli yaşam alanları kurmak amacıyla kurulmuştur. Uzun süredir faaliyetlerine devam eden firma emlak ve inşaat geçmişinde birçok önemli projede bulunmuştur. Kısa zamanda teorik bilgiyi deneyimle birleştirerek modern yapılar elde etmiştir. Kurumsal firma, sağlıklı yaşam alanlarındaki bireylerin sorumluluğunu, gelişme düzeyini ilerletme amacını daima göz önünde bulundurur. Geçmişten bugüne bütün inşaat işlemlerinde en iyisini başarmak için özenle çalışır. Farklı ve modern, güvenilir yaşam şekilleri sunmak ve bunu en iyi biçimde gerçekleştirmek amaçlanır. Firmada tüm teknolojik yenilikler takip edilerek uygulamalarda yenilik sağlanmaktadır.  Her türlü faydalı bilgi kullanılarak insanlar için her ihtiyacı karşılayabilecek kapasitede yapılar oluşturmak firmada önemli bir yere sahiptir.

İzmir Balçova emlak ve inşaatfirması sektördeki yarattığı fark ile dört dörtlük yaşam alanı sunma hedefindedir. Emlak ve inşaat alanında faaliyet gösteren firmada gerçekleşen tüm çalışmalar şehrin karakteristik özelliği ile beraber devam eder. Doğa ve yaşam alanlarına karşı sorumluluğunu koruyarak çalışmak ve bunu sanatsal şekilde yapmak firmanın önemli değerleridir.

Modern inşaat konsepti beraberinde güvenlik ve kolaylığı da getirir. İnşaat sektöründe daima en yeni, en gelişmiş teknolojiyi kullanmak ve faydalarını müşterilere sunmak amaçlanır. Balçova emlak ve inşaatfirmaları ile kalite ve güvenlikten ödün vermeden,  en hesaplı çözümler üretilir.

Yorum yaz

Bu sitede yapılan yorumlar için aşağıdaki kurallar geçerlidir. 1-Sitedeki yorumlar, kullanıcıların kendi kişisel görüşleridir ve doğruluğu garanti edilmez. 2-Yapılan yorumlar, onaylandıktan sonra yayınlanır, onaylanması biraz zaman alabilir. Ya da hemen onaylanır. Yapılan yorumlar niteliksiz veya anlamsızsa yayınlanmayabilir. Yayınlanmış yorumlar gerekli görüldüğünde silinebilir. 3-Yorum yaparken doğru konunun altına yorum yapmaya dikkat edilmelidir. “Arsa” başlığının altına “Daire” hakkında yorum yapıldığında, bu yorum yayınlanmaz. 4-Yorum kısmında soru sormadan önce, diğer kullanıcıların sordukları sorulara cevap vererek yorum yapmak, tüm kullanıcılar açısından daha faydalı olacaktır. Çözülen bir problem, bir tecrübe yorum kısmında paylaşıldığında, diğer kullanıcılar açısından faydalı olacaktır. 5-Yorum kısmında kişisel bilgilerin yayınlanması yasaktır. İsim, telefon numarası, adres, reklam içeren yorumlar onaylanmaz ve yayınlanmaz. 6-Yorumlarda sorulan sorulara, site yönetimi tarafından cevap verilme zorunluluğu yoktur. 7-Yorum bölümüne sorulan sorulara herkes cevap yazabilir, cevapların doğruluğu garanti edilemez. 8-Yorum olarak yayınlanmış yazıların tüm hakları, site yönetimine aittir, yorum yapan kişi bunu baştan kabul etmiş sayılır. 9-Kullanıcıların, bu yayınlarla ilgili faaliyetleri, kendi sorumluluklarındadır. Her türlü oluşabilecek olumsuz durumdan, kişilerin kendisi sorumludur. Bu konuda bu sitenin bir taahhüdü ve sorumluluğu yoktur. 10-Yorum kısmı kullanılırken,  özel isim girerek veya anonim (unknown) olarak yorum yapılabilir.

0 534 392 02 02
Whatsapp
Konum