Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Hızla ilerleyen ve yaygınlaşan internet teknolojisi tüm sektörde olduğu gibi biz emlak sektörünü de internet ortamında yer almaya zorlamış bulunmaktadır. Kendi alanında bir çok gayrimenkul alım-satım ve kiralamada kendini geliştiren Genç ve Dinamik Kadrosu ile VARKAN EMLAK Seferihisar’daki Emlakçınız emlak sektörüne taze kan ve dinamizm getirmiştir.

VARKAN EMLAK Seferihisar’da satılık daire – dükkan – arsa -arazi 2010 Yılından bu yana yayın hayatına Balçova’da başlamıştır. Balçova Genelinde Seferihisar Gayrimenkul İle ilgili Tüm Gayrimenkullerin tanıtımının yapıldığı, Seferihisar’da Emlak ilanlarının yayınlandığı VARKAN EMLAK SEFERİHİSAR çok kısa sürede alım-satım ve kiralamalarda iyi sonuçlar elde ettiği ve müşteri memnuniyeti sağladığı bir firma haline geldi

VARKAN EMLAK SEFERİHİSAR Sığacık – Kale içi internet dünyasında hemen kalitesini ve işlevselliğini gösterdi. VARKAN EMLAK Balçova’dan sonra ; Seferihisar Merkez’de 2020 Yılından bu yana gayrimenkul işi yapmaktadır. VARKAN EMLAK 1992 Yılında AHMET VARKAN Tarafından Kurulan AHMET VARKAN İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM PETROL GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Alt yapısıdır.

Kurucumuz Sn: Ahmet VARKAN 1992 Yılında kurmuş olduğu AHMET VARKAN İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM PETROL GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Olarak bir çok alt yapı – yol çalışmaları – resmi kurum çalışmaları ve ihalelerine katılmış olup iyi işler bitirmiştir. Ayrıca AHMET VARKAN İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM PETROL GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  AİLE şirketidir.

VARKAN EMLAK başarısının arkasında 2010 yılından bu yana bu sektörde deneyimli müşteri temsilcilerimiz vermiş olduğu özverili çalışmalarından kaynaklı bilgi ve deneyim yatmaktadır. Bu deneyim sayesinde Seferihisar Sığacık – Akkum – Akarca – emlak ilanı arayan kişilerin daha hızlı emlak taleplerini karşılamaktadır.

Varkanemlak.com internet üzerinden emlak ilanı arayan Gayrimenkul alıcısı ve satıcısı kişilerin daha hızlı emlak ilanını emlak talep formundan ilan isteklerini ve arzularını karşıladığı bu sitede bulduklarını gösteriyor.

Zaten varkanemlak Seferihisar bu denli internet dünyasında yükselmesinin esas sebebi de budur. Biz VARKAN EMLAK olarak Gayrimenkul arayan ve ya Gayrimenkulünü satan müşterilerimizin Gayrimenkul sitesinden neler beklediğini ve Gayrimenkul arayan­ kişilerin en kısa şekilde gerçek ve aktif ilanlara nasıl ulaşacaklarını en iyi bilen emlak ilanı sitesiyiz.

Korsan olmayan internet ortamında hak ettiği değeri vererek emlak ilanlarını tüm bilgileri ile doğru bir şekilde yayınlayan ve sürekli güncellenen, Gerek satılık veya kiralık arayan Gerekse Satılık veya Kiralık Gayrimenkulleri olan müşterilerimiz ile güçlü bir işbirliği içinde çalışma isteğindeyiz…

İSTE SENİN OLSUN!

0 534 392 02 02
Whatsapp
Konum